Recepty

e-Recepty od drPolak.pl

Wystawianie recept w trybie on-line TYLKO dla pacjentów Centrum Medycznego Pod Sosnami, Zabrzańskiego Centrum Diagnostyki Kardiologicznej i Gabinetu Twoje Serce Nasza Troska. Warunkiem korzystania z serwisu receptowego drPolak.pl jest odbycie wizyty u specjalisty w wyżej wymienionych placówkach nie dawniej niż wynosił zalecony czas do kolejnej kontroli.

Leki stosowane przewlekle

Jeśli potrzebujesz recepty na lek, który stosujesz "na stałe" według zaleceń leczącego Cię lekarza. Np. w nadciśnieniu bądź chorobie wieńcowej.

Regulamin drPolak.pl

Więcej informacji co i kiedy i komu możemy wypisać

Jak uzyskać e-receptę?

1. Wypełnij formularz ankiety medyczej

Zapytamy o ważne dla Twojego przypadku informacje medyczne, oraz poprosimy o nazwę leku, jego dawkę i informacje, jak go stosujesz

2. Zapłać szybkim bezpiecznym przelewem Tpay

Poprosimy Cię o wykonanie przelewu poprzez system przelewów błyskawicznych operatora Tpay. Płatność odbywa się dokładnie w ten sam sposób jak przy zakupie w sklepie internetowym, czy na portalu aukcyjnym

3. Przeanalizujemy Twoją ankietę

W ciągu 6 godzin roboczych, lecz możliwie najszybciej, Twoja ankieta zostanie przeanalizowana. Jeśli wszystko będzie w porządku, nasz lekarz wystawi Państwu receptę. Jeśli z ankiety wynikać będzie, iż Państwa stan zdrowia wymaga raczej konsultacji lekarskiej niż recepty na dotychczas stosowany lek - zostaniesz o tym poinformowany, a Twoje pieniądze zostaną natychmiast zwrócone.

4. Otrzymasz receptę

Jeśli wszystko będzie w porządku otrzymasz 4-cyfrowy kod dostępowy do swojej e-recepty poprzez e-mail. Podaj kod i swój PESEL w dowolnej aptece na terenie całego kraju aby zrealizować receptę. Pamiętaj, aby sprawdzić folder spam swojego konta pocztowego, jeśli oczekiwana recepta nie przychodzi.

Masz pytania? Zobacz odpowiedzi na najczęstsze pytania o recepty!

Cennik E-recept

Recepta na leki stosowane przewlekle (do 5 leków)                24,99 zł

Recepta na leki stosowane przewlekle (więcej niż 5 leków)   29,99 zł